HYPODOMREAL S.R.O.

Na predaj lukratívny rodinný dom vo Veľkom Mederi

Detaily o nehnuteľnosti

Cena : 222,000 €
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom
Kategória : Nehnuteľnosť
Kraj/Mesto : Veľký Meder
Adresa : Veľký Meder
Veľkosť:400 m2
Počet izieb: 6
Kúpeľňa: 2
Plocha: 400
Velkosť pozemku: 697
Všeobecné vybavenie
Vonkajšie vybavenie

Na predaj lukrativni rodinný dom vo Veľkom Mederi
Z poverenia majiteľa exkluzívne Vám ponúkam na predaj 8 izbový rodinný dom v lokalite Veľký Meder/okres: Dunajská Streda.
Lukratívny rodinný dom /suterén , prízemie a poschodie- 3x131 m2/ s rozlohou 400m2 + terasa 20 m2 môže slúžiť aj pre viac generácii. Nachádza sa v tichej lokalite. Dom bol postavený v roku 2001 a v roku 2017 prebiehala rekonštrukcia . Výmera pozemku je 697 m2 . Na pozemku je záhradný domček na náradia atď.a je zabudovaný automatický zavlažovací systém Dom má ústredné kúrenie-plynový kotol- zapojený na podlahové kúrenie v celom objekte . V dome je zavedená klimatizácia.
Lokalita disponuje s dobrým občianskym vybavením. V blízkej dostupnosti sú obchodné centrá ako Tesco, Lidl, Kaufland ZŠ, škôlky, športové ihrisko a známe kúpeľe.
Dispozičné riešenie domu:
Suterén: kuchyňa s práčovňou, 3 veľké izby na rôzne účely .
Prízemie: predsieň na topánky, predsieň , kúpeľňa s toaletou, velkometrážna obývacia izba s otvoreným stropom a vstupom na terasu, - kuchyňa ,špajza, 3xspálňa . K domu prislúcha garáž vo výmere 20 m2 s priamym vstupom z ulice a z prízemia domu.
Poschodie:veľká galéria s obývačkou, 3x spálňa, kúpeľňa s WC.
Cena domu: 222 000 Euro.
V cene je zahrnuté: provízia RK, poskytnutie právnych služieb – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad do katastra nehnuteľností, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov KZ, uhradenie právneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.
Kontakt: Ing. Kartaiová Alžbeta 0918 444 624
Hypodom-real s.r.o., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Nagymegyeren eladó lukrativ családi ház 0918 444 624
A tulajdonos engedélyével ezúton exluziv eladásra kinálunk 8 szobás családi házat Nagymegyeren/ Dunaszerdahelyi járás/.
Az elegáns épitmény lakhatásra szolgáló területe 400 m2- 3x131 m2/alagsor,földszint,galériás emelet+ 20m2 terasz - akár három generáció eggyüttélését is kányelmesen kiszolgálja. Nagymegyer csendes, kellemes lakhatású részében található a 2001-ben felépitett és 2017-ben apróbb felújitásokon átesett ingatlan. A telek nagysága 697 m2 ápolt zöld pázsit, melyen 3 elosztásban automata öntözőberendezés biztositja folyamatos ápoltságát. A szerszámokra külön kerti kis ház van elhelyezve.
Talajfűtés biztositja a ház melegét, hűtését pedig klima.
Nagymegyer városában bevásárlóközpontok, iskolák, óvódák, középiskolák, szakorvosok és még sorolhatnánk, szinte minden megtalálható- erős vonzással bir a turistákra a hires nagymegyeri fürdő.
A családi ház beosztása:
alagsor: konyha mosokonyhával és 3 nagyobb szoba
földszint:előszoba a cipőknek, folyosó, konyha kamrával és lejárattal az alagsorba ill. bejárattal a garázsba, tágas ebédlő nyitott tetőtérrel és kijárattal a teraszra a hátsó udvarba nyilóan, 3x hálószoba
emelet: ebédlő nagy nyitott körgalériával, ahonnan nyilik a 3 hálószoba, nagy területű fürdőszoba sarokkáddal.
Eladási ár: 222 000 Euro

Elérhetőség:  Kartai Erzsébet 0918 444 624
Hypodom-real s.r.o., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


AGENT(I) PRE TÚTO PONUKU

Kontaktovať agentov
Vaše meno (* Povinné)
Vaša e-mail adresa (* Povinné)
Vec (* Povinné)
Správa (* Povinné)